Kolejna zabawa na szkolenia firmowe – licencja

No Comments

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio symulacji dla rynku małych firm rodzinnych, organizacji niedochodowych i administracji państwowej od kolejnego miesiąca posiadamy symulację biznesową: Ekstremalne rozgrywki w nietypowym wariancie zabawy w Bicykl (Roboczy tytuł tej zabawy jest do korekty – ale oddaje charakter ćwiczenia.)
Proponowaną symulację rekomendujemy na warsztatach z twórczego analizowania problemów, z komunikacji międzykulturowej a także na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej użytkowanie to Treningi Negocjacyjne.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zakres tematyczny symulacji: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia gry: Rumunia
Czas trwania: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: od 5, maksimum 16.
Niezbędny sprzęt: piłka do rugby – sztuk trzy, drabina przegubowa – sztuk osiem, cyrkiel- sztuk pięć, trochę jabłek, paczka malinowych markerów, kubek na szczoteczki

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Milk&Sugar – visual creation and web solutions, HYBNER Spółka Akcyjna, Maciej Kaczmarek „Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe”, Zakład Stolarski „Sierakowski” Paweł Sierakowski, Krzysztof Sierakowski s.j., Szklarstwo Z.P.U 24h Zbigniew Fengler, Przedsiębiorstwo Budownictwa Telekomunikacyjnego Zachód sp. z o.o., „Piekarnia ROGALIK Wiesława i Janusz Dudek” Janusz Dudek, T2 Inkubator sp. z o.o., Województwo Wielkopolskie, Miasto Kalisz, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Ośrodek Kultury w Suchowoli , Fundacja „Akademia Dotyku”, Fundacja Osób Niepełnosprawnych i Specjalnej Troski , Polski Klub Ekologiczny – Okręg Mazowiecki , Stowarszyszenie Centrum Inicjatyw Międzykulturowych, Stowarzyszenie Kobiet Po Mastektomii „Amazonki”, Stowarzyszenie PO SZEŚĆDZIESIĄTCE, Stowarzyszenie Wolontariuszy wobec AIDS „Bądź z Nami”, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Symulacja była też stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Matematyka”

OPRACOWANIA:
Osobom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy te książki:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa-Zdzisław Leszczyński, Anna Skowronek-Mielczarek
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Zarządzanie wartością w małych i średnich przedsiębiorstwach-Wiesław Pluta
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Kulturowe uwarunkowania zarządzania kapitałem ludzkim-Marta Juchnowicz
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Wieniawa, motel Diana Mamaison Residence, ulica Kopińska 4z
  Opłata za uczestnictwo: 3200 złotych plus podatek VAT. Oferujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – sześć wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się catering. Przystawka: Wątróbka drobiowa w boczku owijana na grillowanym jabłku podana. Zupa: Tradycyjny polski rosół podany z makaronem oraz aromatyczną marchewka i pietruszką . Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Lody czekoladowo-chałwowe podane ze świeżymi owocami. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Categories: Bez kategorii

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *