Świeża zabawa na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

No Comments

Informujemy, iż w naszej bibliotece programów dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od zeszłego kwartału promujemy symulację menedżerską: Ekstremalne zawody w nieziemskim wariancie zabawy w Bliski Wschód (Roboczy tytuł symulacji jest dopiero tymczasowy – niemniej wyraża fabułę zadania.)
Powyższą symulację stosujemy na warsztatach z podejmowania decyzji, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Pierwotne jej użytkowanie to Szkolenia Menedżerskie.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Merytoryka ćwiczenia: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia praw autorskich: Węgry
Czas realizacji: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimum 8, do 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: zestaw rurek namiotowych – sztuk sześć, piła do metalu – sztuk osiem, maczałki i zwilżacze- sztuk sześć, trochę limonek, paczka stalowych markerów, baczynie żaroodporne

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
ARP IDEAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy lek. med. Anna Jopp Ginekolog-Położnik, Całus Piotr Stanisław Usługi Ogólnobudowlane Wielobranżowe, Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak, Krzysztof Górecki Cukiernia „U Kowolki”, Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek „AIRPOL” sp. z o. o., Drukarnia Maciaszczyk – Dorota Maciaszyk, Powiat Kościański, Miasto Kalisz, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jarocinie w likwidacji , Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Sztuki – ANIMACJA, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Artystów Grawiton, Fundacja „Forum Aktywnego Życia”, Koło Wychowanków VIII Gimnazjum i Liceum Im. Króla Władysława IV w Warszawie, Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Stowarzyszeni Młodego Społeczeństwa Obywatelskiego, Stowarzyszenie Inicjatyw Praskich „Perspektywa” , Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzacych „Tęcza”, Towarzystwo Kultury Teatralnej, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była także stosowana na studiach podyplomowych „Języki rzadziej nauczane”

LITERATURA:
Instrukturom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy wymienione tutaj opracowania:

 • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
 • Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie-T. Harv Eker
 • Olbrzymie kroki. Małe zmiany tworzą wielką różnicę-Anthony Robbins
 • Carpe diem – czyli jak osiągnąć nadzwyczajny sukces w zwyczajnym świecie-Danny Cox, John Hoover
 • Motywowanie- Brian tracy
 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen
 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Brzeźnica, obiekt konferencyjny Dwór Ostoya, ulica Traugutta 30
  Koszt gry: 3000 zł plus VAT. Dajemy prawo regulowania ratalnie – dwanaście miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Befsztyk tatarski z kiszonym ogórkiem i cebulką. Zupa: Domowy rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Szaszłyk jako soczyste mięso wieprzowe w towarzystwie chrupiących warzyw oraz ziemniaczków. Deser: Delikatny mus waniliowy z chrupiącą bezą i malinowym sosem. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

 • Categories: Bez kategorii

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *