Oryginalna zabawa na szkolenia dla pracowników – warsztat dla coachów

No Comments

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie gier dla rynku małych firm rodzinnych, stowarzyszen niedochodowych i sektora publicznego od ostatniego roku posiadamy symulację team building: Szkoleniowe rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w windsurfing na trawie (Roboczy tytuł zabawy jest na razie roboczy – natomiast odzwierciedla istotę tego modułu.)
Tą grę rekomendujemy na szkoleniach z zarządzania, z rozwiazywania konfliktów i na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej przeznaczenie to Szkolenia Integracyjne.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Australia
Czas realizacji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 18.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: platforma równoważna – sztuk pięć, wężyk zasilający – sztuk osiem, skorowidze- sztuk cztery, trochę kawy zbożowej, paczka szkarłatnych karteczek, wyciskacz do mopa

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
PALAB SZCZESZEK Spółka jawna, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługi-Handel-Transport „JAN-POL” Jan Czepczyński, Firma „VIABUD” Jacek Gruszkiewicz, ESGUM ZENON SZYMAŃSKI, Butrans – Poznań Materiały Budowlane Sp. z o.o., Zakład Poligraficzny „GRAF-POZ” Marek Przybylski ZPChr., Robert Kowalski i Karol Kowalski „Stolarstwo” s.j., Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Miejska Turek, Powiat Wrzesiński, Gmina Drawsko, Fundacja im. Jana Pawła II, Fundacja „Światło – Życie”, Fundacja Przeszłość dla Przyszłości, Polski Klub Szermierczy , Stowarzyszenie Członków Wspólnot Mieszkaniowych – Powiśle, Stowarzyszenie Grupa Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, Stowarzyszenie Ochrony Serca , Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była również rozgrywana na studiach podyplomowych „Realizacja obrazu filmowego, fotografia”

LITERATURA:
Konsultantom kupującym licencję rekomendujemy te pozycje literaturowe:

 • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
 • Uniwersalne zasady spekulacji-Brent Penfold
 • Biurowa rewolucja czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań-Al Pittampalli
 • Anatomia biznesu. Motywacja-John Adair
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Nur, pensjonat Pałac w Krzyżowej, ulica Pasaż Wiecheckiego 18
  Koszt certyikacji: 1100 złotych netto. Oferujemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – osiem wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się menu lunch. Przystawka: Plastry mozzarelli przekładane pomidorami z dodatkiem świeżej bazylii i ziół prowansalskich. Podawane z oliwą i octem balsamicznym. Zupa: Krem z pomidorów z grzankami. Drugie danie: Karkówka z grilla podawana z musztardowym purée i mieszanymi sałatami z sosem vinaigrette. Deser: Sorbet malinowy z kawałkami truskawek i wiórkami czekolady. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

 • Categories: Bez kategorii

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *