Nietypowa gra na szkolenia i imprezy – certyfikacja

No Comments

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio programów dla branży MŚP, organizacji non profit i administracji państwowej od tego miesiąca posiadamy grę integracyjną: Ekstremalne bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w Malowanie na betonie (Roboczy tytuł zabawy jest na razie roboczy – ale oddaje charakter tej sesji.)
Ninieszą symulację stosujemy na treningach z technik uczenia się, z komunikacji międzykulturowej a także na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Oryginalne jej wykorzystanie to Szkolenia Z Negocjacji.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tego zadania: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Szwecja
Czas prowadzenia jednej sesji: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 19.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: pałeczki sztafetowe – sztuk osiem, szpachla trapezowa ząb – sztuk pięć, klej w sztyfcie- sztuk dziesięć, trochę fasoli, paczka truskawkowych markerów, otwieracz do butelek

REFERENCJE
„WST” GROUP” Katarzyna Samek, Szczepaniak – Szeszycka Anna Pracownia Projektowa „FORMAT”, Zakład Drogowy Maciej Siedlecki, MELLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , P.W. Foliarex sp. z o.o., P.P.U.H. STOLRUS s.c., Wulkanex Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna W. Mularczyk, Sputnik Software sp. z o. o., PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Poznaniu, Powiat Rawicki, „DPI” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , Teatr Lalki, Maski i Aktora GROTESKA, Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji , Obywatelskie Stowarzyszenie Uwłaszczeniowe, Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP, Stowarzyszenie EMMA – POL , Stowarzyszenie Orlego Lotu, Stowarzyszenie Szkół Aktywnych, Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Gra była także stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Księgowość, zarządzanie finansami”

OPRACOWANIA:
Wykładowcom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy następujące książki:

 • Książe-Niccolo Machiavelli
 • Zwiększ swój finansowy IQ. Mądrzej zarządzaj swoimi pieniędzmi-Robert T. Kiyosaki
 • Grupowe rozwiązywania problemów-Mike Robson
 • Konkurencja i przedsiębiorczość-Israel Kirzner
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Szklarska Poręba, hotel Energetyk, ulica Strumykowa 50
  Koszt gry: 1200 zł plus podatek VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – sześć miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest catering. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Krem z cukinii z płatkami migdałowymi i kremem balsamicznym . Drugie danie: Kotleciki po kijowsku -roladki z masełkiem, pietruszką i koperkiem. Deser: Mus z ciemnej czekolady z dodatkiem kon¬tury wiśniowej. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

 • Categories: Bez kategorii

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *