Nietypowa zabawa na szkolenia team building – certyfikacja

No Comments

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen niedochodowych i sektora publicznego od kolejnego miesiąca promujemy symulację biznesową: Drużynowe zawody w nietypowym wariancie zabawy w cyrkiel (Wstępna nazwa symulacji jest do zmiany – jednak wyraża sens tego modułu.)
Naszą grę stosujemy na warsztatach z finansów menedżerskich, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Najczęstsze jej użytkowanie to Szkolenia dla Coachów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tematyczny zabawy: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia licencji: Łotwa
Czas prowadzenia: jeden dzień
Liczba uczestników: minimalnie 5, do 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: zestaw 8 bul do gry petanque geologic – sztuk trzy, przęsło konstrukcyjne – sztuk osiem, pojemnik na długopisy – sztuk osiem, trochę winogron, paczka herbacianych farbek, chochelka do zupy

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Gabinet Stomatologiczny Anna Spychała, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KRAM Roman Dolata, Promocje Unijne Sp. z o.o., INTREX Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczo-Handlowej, Concept sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Andrzej Kaczmarek Spółka Komandytowa, ARKOCH P. KOCH SPÓŁKA JAWNA, Gmina Murowana Goślina , Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Nadleśnictwo Przedborów, Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Osiedle Młodych’’ w Poznaniu, Fundacja „Odys”, Fundacja Pomocy Ofiarom Przestępstw, Polski Związek Niewidomych – Zarząd Główny, Stowarzyszenie Akcja Przyjazna Ulica , Stowarzyszenie Entuzjastów Zdrowej Kości z Konieczności „Stenko”, Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Konsumentów , Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli „Aktywna Szkoła” przy Zespole Szkół nr 56 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była też wykorzystywana na studiach doktoranckich „Bibliotekoznawstwo”

LEKTURY:
Konsultantom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy niniejsze książki:

 • Innowacje. Następny krok-Erik A. Roth, Scott D. Anthony, Clayton M.
 • Przełomowe innowacje-Clayton M. Christensen
 • Ekonomia zrównoważonego rozwoju-Holger Rogall
 • Prawnicy przyszłości-Richard Susskind
 • Sun Tzu dla kobiet. 16 sprawdzonych strategii biznesowych-Becky Sheetz-Runkle
 • Anatomia biznesu. Motywacja-John Adair
 • Zwycięskie opowieści-Peter Guber

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Mściwojów, pensjonat Willa Kominiarski Wierch, ulica Obozowa 2a
  Opłata za udział: 2000 zł +23% VAT. Oferujemy prawo wniesienia opłaty ratalnie – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się menu lunch. Przystawka: szparagi zapiekane z szynką dojrzewającą pod beszamelem serowym. Zupa: Staropolski Żurek podawany z jajkiem i kiełbas. Drugie danie: Udko z kurczaka otulone boczkiem, ziemniaczki, zestaw surówek. Deser: Krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i powidłami z polskich węgierek oraz prażonymi migdałami, podana z waniliowymi lodami. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

 • Categories: Bez kategorii

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *