Innowacyjna zabawa na szkolenia biznesowe – licencja

No Comments

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku MŚP, podmiotów niedochodowych i administracji samorządowej od przyszłego kwartału posiadamy symulację team building: Szkoleniowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Przeciąganie Liny (Wstępna nazwa gry jest na razie roboczy – jednak odzwierciedla fabułę ćwiczenia.)
Powyższą grę realizujemy na treningach z rozwoju menedżerskiego, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Najczęstsze jej przeznaczenie to Szkolenia dla Coachów.

SPECYFIKCACJA GRY:
Problematyka zabawy: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia licencji: Malta
Czas prowadzenia: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: co najmniej 8, do 20.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: klocek do jogi z pianki – sztuk trzy, wieszak dwuhakowy – sztuk pięć, zszywki- sztuk dwie, trochę octu, paczka niebieskich farbek, krzesełko do deski do prasowania

REFERENCJE
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Małgorzata Kozłowska, Baumann Pracownia Projektowa Magdalena Baumann, Fabryka Mebli „UNIMEBEL” Jan Mucha, MELLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , AWAS-Serwis Sp. z o.o., P.P.H.U. „PRO- MONT” Krzysztof Piekarski, Zakład Mechaniczny Ewa Kalbarczyk, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Przygodzice, Centrum Medyczne HCP Sp z o.o., Szpital w Śremie, Stowarzyszenie Artystyczne MAKATA, Fundacja „Kromka Chleba”, Liga Kobiet Polskich, Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Stowarzyszenie „Ja Jestem” , Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy „IKS-AWF”, Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Upośledzeniem Umysłowym „DELTA”, Stowarzyszenie Ruch Obrony Rodziny i Jednostki , Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była też realizowana na studiach doktoranckich „Psychologia”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę polecamy opisane poniżej pozycje książkowe:

 • Świat do przeróbki. Spekulanci, bankruci, giganci i ich rywale-Witold M. Orłowski
 • Kto zabrał mój ser?- Johnson Spencer
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Elementy statystyki matematycznej z przykładami-Przemysław Milczarski, Jarosław
 • 100 praw sukcesu w biznesie-Brian Tracy
 • Przedsiębiorczość zdyscyplinowana. Od startupu do sukcesu w 24 krokach-Bill Aulet
 • Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Chrostkowo, motel Hawana, ulica Borków 113
  Koszt licencji: 2500 PLN plus podatek VAT. Dajemy opcję płatności ratalnie – sześć wpłat.
  W cenie spotkania znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Boczek faszerowany na sposób krakowski . Zupa: Wiosenny krem jarzynowy. Drugie danie: Pieczony z płatkami mozzarelli i pomidorem filet z kurczaka, z frytkami i sałatką z ogórka świeżego . Deser: Creme Brulee-Francuski deser z chrupiącą skorupką cukrową.. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

 • Categories: Bez kategorii

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *