Szkolenia integracyjne – propozycja obiektu

Z jakiego powodu nasz hotel to idealne miejsce na integracyjne imprezy? Z całą pewnością bardzo dużym atutem naszego kompleksu hotelowego stała się szeroka propozycja integracyjnych imprez, gier dla pracowników i najróżniejszych atrakcji i rozrywek. Doskonałe położenie w dużej odległości od miejskiego zgiełku i rozległy teren o powierzchni dziesięciu hektarów powoduje, że przygotować u nas można każdą imprezę firmową, festyn czy piknik nawet dla czterech tysięcy osób. Gwarantujemy przy tym nie tylko miejsca parkingowe dla wszystkich uczestników, ale oprócz tego oprawę muzyczną, kompleksowe zaplecze sanitarne oraz przepyszne menu na każdą okazję. W naszym hotelu przebywały znane gwiazdy i celebryci, możemy bez problemów zorganizować praktycznie każde wydarzenie, jakie będą chcieli klienci. Profesjonalną obsługę imprez zapewnia trzydziestoosobowy zespół pracowników z dużym doświadczeniem, który będzie spełniał wszystkie wytyczne klientów. Przy gorszej aurze oczywiście będzie możliwość przygotowania takiej imprezy również w nieco mniejszym gronie, w sali bankietowej mieszczącej blisko trzysta gości. W razie zainteresowania naszych klientów odbywać się tam mogą wieczorki taneczne, dyskoteki, pokazy kabaretowe albo występy artystyczne.

Mając na uwadze oczekiwania firm zamierzających na terenie naszego obiektu zrobić imprezę integracyjną proponujemy szeroki pakiet rozmaitych atrakcji z tym związanych. Dajemy więcej naszym klientom profesjonalny linowy park, tor z quadami oraz miejsce na paintball. Cały czas bezpieczeństwa uczestników pilnują sprawdzeni instruktorzy, oprócz tego sprzęt, którego używamy ma wszystkie niezbędne certyfikaty i może zagwarantować w pełni bezpieczną zabawę. W odległości paru kilometrów od naszego hotelowego centrum jest zaprzyjaźniona stadnina, gdzie także będzie możliwość zorganizowania lekcji nauki jazdy dla chętnych czy też przejażdżki po najbliższej okolicy dla osób już umiejących jeździć. Oprócz tego w propozycji naszego hotelu są również dostępne różnorodne terenowe gry, rowerowe rajdy po okolicy oraz turnieje piłkarskie i łucznicze, a wszystko to również trzymające najwyższy poziom i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Decydując się na ofertę naszego hoteli państwa pracownicy z pewnością nie będą narzekać na nudę, a do pracy powrócą zadowoleni i wypoczęci.

Unikatową ofertą prowadzonej przez nas kuchni są:

Pyszne pieczarki w złotej panierce
Żurek po staropolsku
Makaron penne z sosem śmietanowym z dodatkiem pietruszki, grillowanych pieczarek, kurczaka opiekanego na oraz kawałków cebuli
Szarlotka na ciepło z lodami