Ciekawa zabawa na szkolenia zamknięte – licencja

No Comments

Informujemy, że w naszym katalogu symulacji dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od tego kwartału posiadamy symulację biznesową: Wieloosobowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Wheelsurf czyli mechaniczny monocykl (Wstępna nazwa symulacji jest do korekty – ale oddaje fabułę ćwiczenia.)
Powyższą grę polecamy na programach z komunikacji, z komunikacji międzykulturowej oraz na szkoleniach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia coachingowe. Oryginalne jej zastosowanie to Kursy Z Negocjacji.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Tematyka tego zadania: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Brazylia
Czas realizacji: jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 5, nie więcej niż 20.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: łuk, tarcza ze słomy,strzała do łuku – sztuk dziesięć, libelka sznurkowa – sztuk dziesięć, modelina- sztuk trzy, trochę bakali, paczka brązowych nalepek, golarka do odzieży

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Barbara Madaj, Joanna Stawska Produkcja Handel Usługa „EFEKT”, Fabryka Mebli „DREWMIX” Lucyna i Michał Albert Spółka jawna, WINTECH PRODUCTION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Pachurka – Dąże, „Fenix” s.c. Michał Zakrzewski, Sabina Czajkowska, Fabryka Kuchni sp. z o.o. spółka komandytowa, ALTER, Miasto i Gmina Mikstat, Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie, Gmina Zaniemyśl, Stowarzyszenie Teatralne Teatr Ruchu Akt, Ewangeliczna Fundacja Pomocy Rodzinie „ARKA”, Fundacja Nowa , Polskie Towarzystwo Fizyczne – Zarząd Główny, Stowarzyszenie „Sztuka Edukacja Promocja”, Stowarzyszenie Keramos , Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Radość Życia”, Stowarzyszenie Teatr Letni, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była też realizowana na studiach doktoranckich „Bibliotekoznawstwo”

BIBLIOTECZKA:
Konsultantom rozważającym zakup rekomendujemy wymienione tutaj lektury:

 • Po pierwsze: Złam wszelkie zasady-Curt Coffman,Marcus Buckingham
 • Rynkowy umysł-Michael Shermer
 • Totalny Model Sprzedaży-Artur Bartosiński
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim. Procesy, narzędzia, aplikacje-Marta Juchnowicz
 • Kultura zarządzania oparta na zaangażowaniu-Dan J. Sanders
 • Inteligencja moralna. Jak poprawić wyniki prowadzenia interesów i skutecznie zarzadzać-Fred Kiel, Doug Lennick
 • Wycena mierzenie i kształtowanie wartości firm-Tom Copeland, Tim Koller, Jack Murrin

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Korytnica, ośrodek CRR KRUS, ulica Mszczonowska 12
  Opłata za jedną osobę: 3200 złotych +23% VAT. Dajemy opcję regulowania w ratach – jedenaście rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest obiad. Przystawka: Befsztyk tatarski z kiszonym ogórkiem i cebulką. Zupa: Bulion królewski z makaronem i aromatycznymi warzywami . Drugie danie: Eskalopki cielęce w aromacie szałwii i szynki parmeńskiej podane z kluseczkami szpinakowymi oraz surówką z marchwi z dodatkiem soku jabłkowego. Deser: Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi z odrobiną sosu malinowego. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

 • Categories: Bez kategorii

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *